KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13351127
nr 1335 1127
Blandteknik
Lisbeth Logg. Americas Cup, Signerad, daterad 99,122x185 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:27:44
28/6 14:48:31
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer